Hakkımızda

Acil Vakalarda 7/24 veteriner hekim müdahalesi bulunan veteriner kliniğimiz, dahili ve cerrahi hastalıkların yanı sıra psikolojik problemleri de tedavi konusu içerisine almakta ve hizmet vermektedir. Kan analiz cihazları, dijital röntgen, hızlı test kitleri, sitolojik bakılar için gerekli laboratuvar donanımı ; doğru, hızlı teşhis , zamanında müdahaleye olanak sağlar. Konvansiyonel tıbbın yanı sıra fitoterapi, aromaterapi gibi uygulamalar da tedavi yöntemleri arasındadır.

İletişim

@2020 Vetpozitif Veteriner Kliniği

Sevgiden Gelen Sağlık..

Veteriner Hekim Esma CİVELEK ve Veteriner Hekim Hülya KULA tarafından 2017 yılında kurulan ve Kadıköy’de hizmet veren Vetpozitif Veteriner Muayenehanesi sağlığı sevgi ile buluşturmayı kendine ilke edinmiştir.

VetPozitif Veteriner Muayenehanesi yeniliğe açık vizyonu ile hizmet verirken, daima gelişmeyi hedeflemiş ve 2021 yılını yeni lokasyonunda Vetpozitif veteriner sağlık merkezi olarak karşılamıştır.

Acil Vakalarda 7/24 veteriner hekim müdahalesi bulunan veteriner kliniğimiz, dahili ve cerrahi hastalıkların yanı sıra psikolojik problemleri de tedavi konusu içerisine almakta ve hizmet vermektedir. Kan analiz cihazları, dijital röntgen, hızlı test kitleri, sitolojik bakılar için gerekli laboratuvar donanımı ; doğru, hızlı teşhis , zamanında müdahaleye olanak sağlar

Vetpozitif  ''Genelleme yapmadan, her hayvanı bir birey kabul ederek, sahipleri ile şeffaf dialoglar kurulması gerektiğine, tedavilerin ve koruyucu uygulamaların, karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde yapılması gerektiğine inanır''


Poliklinik Saatleri

Haftaiçi       10:00- 20:00

Haftasonu  10:00- 18:00 

05519555775 NUMARALI TELEFONDAN 7 GÜN 24 SAAT VETERİNER HEKİMLERİMİZE ACİL MÜDAHALELER İÇİN ULAŞABİLİRSİNİZ.

02164186666 veya 05519555775 numaralı telefonlardan randevu alabilirsiniz.

(Randevulu hastalara öncelik tanınacaktır)


Foto Galeri

Hakkımızda
Hakkımızda