Hakkımızda

Acil Vakalarda 7/24 veteriner hekim müdahalesi bulunan veteriner kliniğimiz, dahili ve cerrahi hastalıkların yanı sıra psikolojik problemleri de tedavi konusu içerisine almakta ve hizmet vermektedir. Kan analiz cihazları, dijital röntgen, hızlı test kitleri, sitolojik bakılar için gerekli laboratuvar donanımı ; doğru, hızlı teşhis , zamanında müdahaleye olanak sağlar. Konvansiyonel tıbbın yanı sıra fitoterapi, aromaterapi gibi uygulamalar da tedavi yöntemleri arasındadır.

İletişim

@2020 Vetpozitif Veteriner Kliniği

VETERİNER HEKİM ESMA CİVELEK  

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 2013 yılında mezun oldu. St.Truiden, Belçika' da egzotik ve pet hayvanları üzerine çalışan özel bir klinikte staj yaptı. Bulgaristanda Trakya Üniversitesi Veteriner Fakültesi, öğrenci değişim programına katılıp diş hastalıkları ve gastrointestinal hastalıklar alanında eğitim aldı. Bursa Celal Acar Yaban Hayatı Kurtarma Ve Rehabilitasyon Merkezinde stajerliğini tamamladı. İst Üniv.Veteriner Fakültesi Köpek Eğitim Klübünün kurucularındandır. KHEDİ (Kedi hekimliği derneği)' nin kuruluşunda ve dergisinde bir süre aktif olarak rol aldı. Kongre ve seminerlere katılımcı olmanın yanı sıra , öğrenci kongre ve  seminerlerinde konuşmacı olarak da bulundu. istanbul Üniversitesi Doğum ve Jinekoloji ABD'de 1 yıl  asistanlık yaptı. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Farmakoloji ve Toksikoloji ABD'de doktora eğitimine devam etmektedir.  Bunun yanısıra Fitoterapi (bitkiler ile tedavi) ve Aromaterapi alanında eğitimler almış hayvanlaın doğalarına uygun tedaviyi ve koruyucu hekimliği desteklemektedir.

Veteriner Tıp Acil&Yoğun Bakım Kongresi - TuVECCA,2017

Kedi - Köpeklerde Gastroenterolojiye Cerrahi ve Dahili Yeni Yaklaşımlar - Klivet, 2016

Kedi ve Köpeklerde Torasik Radyoloji - KLİVET, 2017

Uygulamalı Klinik Kardiyoloji - İlk 50 Seminerleri, 2017

Egzotik ve Yaban Hayatı Hekimligi Çalıstayı, 2017


   

  

VETERİNER HEKİM HÜLYA KULA 

Kırıkkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Yaz stajlarını İstanbul Üniversitesi klinik bilimlerinde tamamladı. KHVHD (Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği) ve Türk Veteriner Jinekoloji Derneği üyesi olan Hülya KULA  Kırıkkale Üniversitesi yaşam bilimleri topluluğunun yönetiminde görev aldı. Üyesi olduğu derneklerin kongre, workshop ve meslek içi eğitimlerine katıldı. Birkaç dergiye hekimlik ve klinisyenlik ile ilgili yazılar verdi. Nişantaşın'da özel bir klinikte çalıştıktan sonra Esma Civelek ile VetPozitif Veteriner Muayenehanesini kurdu. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum ve jinekoloji ABD'de doktora eğitimine devam etmektedir. Özel ilgi alanları: Gastrointestinal ve Üriner sistem hastalıkları, Dermatolojik problemler, Viral Hastalıklar

Kedi ve Köpeklerde Abdominal Radyoloji - Klivet,2017

Veteriner Tıp Acil&Yoğun Bakım Kongresi - TuVECCA,2017

Köpek ve Kedilerde A'dan Z'ye Kulak Muayenesi - KHVHD,2016

Köpek ve Kedilerde Uygulanan Ası Programlarının Güncellenmesi - KHVHD, 2016

Kedilerin Nörolojik Hastalıklarına Medikal Yaklasım - KHEDİ, 2018

Hayat Kurtaran Klinik Uygulamalar, KHVHD, 2016

Peritoneal Diyaliz - KHVHD, 2015

Dermatolojide Diagnozun Anahtarı- KHVHD, 2016
Ekibimiz

Oğluş - Halkla İlişkiler
Halkla İlişkiler

Oğluş

Hülya Kula - Veteriner Hekim
Veteriner Hekim

Hülya Kula

Esma Civelek - Veteriner Hekim
Veteriner Hekim

Esma Civelek

Pozi - Güvenlik Sorumlusu
Güvenlik Sorumlusu

Pozi