Hakkımızda

Acil Vakalarda 7/24 veteriner hekim müdahalesi bulunan veteriner kliniğimiz, dahili ve cerrahi hastalıkların yanı sıra psikolojik problemleri de tedavi konusu içerisine almakta ve hizmet vermektedir. Kan analiz cihazları, dijital röntgen, hızlı test kitleri, sitolojik bakılar için gerekli laboratuvar donanımı ; doğru, hızlı teşhis , zamanında müdahaleye olanak sağlar. Konvansiyonel tıbbın yanı sıra fitoterapi, aromaterapi gibi uygulamalar da tedavi yöntemleri arasındadır.

İletişim

@2020 Vetpozitif Veteriner Kliniği

Alternatif Tıp

Dostlarınız

Güvenilir Ellerde

Tıpkı yetişkinler gibi sevimli dostlarımız içinde hastalıklar öncesinde olası riskleri belirlemek veya mevcut hastalıkların tespitinde bir takım tetkiklere başvurulmaktadır.
Petilerimizin tedavisinde ihtiyaç duyulan testlerin birçoğu kliniğimizde hızlıca yapılırken bir kısmı anlaşmalı olduğumuz laboratuvarlarımızda yapılmaktadır.

Yapılan Laboratuvar Tetkikleri

Sitolojik İnceleme
İdrar Testleri
Kan Gazları Analizleri
Dışkı Muayenesi ve Testleri
Kuduz Titrasyon Testi
Mantar Ekimi
Patolojik İnceleme
Serum Biyokimyası
Tam Kan Sayımı(Hemogram)
Kanama ve Pıhtılaşma süresi tayini
Serolojik ve Diagnostik Kit Testleri
Hormon Analizleri
Kültür-Antibiyogram
Bireysel Alerji Testi (Kandan ELISA ile) ve Alerji Aşısı Hazırlanması
Deri Kazıntısı İncelemesiHastalık Spesifik Speed Testler (Distemper-Gençlik Hastalığı, Parvoviral Enterit- Kanlı İshal, FIP, FIV, FeLV, Kedi Panleukopeni, Giardia, Kan Parazitleri, Gebelik Testi, vs)